Konwerter NSF na PST - Migracja z Lotus Notes do Outlook

Konwerter NSF na PST - Migracja z Lotus Notes do Outlook

Konwersja wiadomości e-mail jest dla nas bardzo ważna, niezależnie od tego, czy jest to NSF do PST, czy inne typy plików. Jest to bardzo wyjątkowe, ponieważ musimy uzyskać wszystkie dane z ich właściwościami. Obsługa danych i migracja danych nie są takie łatwe, jeśli nie używasz odpowiedniego narzędzia. Czasami wymagania stanowiska, środowisko poczty e-mail, funkcje itp. zmuszają nas do zmiany programu pocztowego, którego obecnie używamy. Dlatego powinniśmy wybrać właściwe rozwiązanie. Zgodnie z moim doświadczeniem, chciałbym polecić konwerter AxBlaze NSF na PST. Oprogramowanie jest proste, nawet osoba bez wiedzy technicznej może efektywnie korzystać z tego narzędzia. Osobiście polecam to narzędzie każdemu do przenoszenia danych z Lotus Notes do Microsoft Outlook. Mam nadzieję, że wybierzesz najlepsze.

Odwiedzać: https://www.axblaze.com/products/nsftopst-converter.html

 

 

 

 

 

 

 

Wypróbuj najlepsze narzędzie do konwersji innej firmy - Datavare Konwerter NSF do PST - dla lepszej konwersji Lotus Notes NSF na PST Outlook. Nie ma potrzeby korzystania z narzędzia konwertującego NSF na PST przez eksperta; interfejs użytkownika jest wystarczająco prosty, aby mogli z niego korzystać klienci nietechniczni.

Za pomocą tego narzędzia możesz korzystać z następujących funkcji:

1. W jednej próbie aplikacja konwertuje wiele baz danych do pliku PST.
2. Konwertuje wiele skrzynek pocztowych, a także zapisuje je w formatach EML, EMLX, MSG, MBOX.
3. Zapewnij szybkie metody konwersji.
Zapewnij urządzenie filtrujące.
4. Obsługiwane przez wszystkie wersje Lotus Notes, Outlook i Windows OS.
5. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną, aby przetestować wszystkie funkcje i przekonwertować kilka pierwszych elementów na folder.